Czar tańca (TV): Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 1: Linia 1:
'''Czar tańca (1970)''' - relacja z finału Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego w [[Szczecin|Szczecinie]], zorganizowanego  z okazji 25-lecia [[Kurier Szczeciński|„Kuriera Szczecińskiego”]]
+
'''Czar tańca (1970)''' - relacja z międzynarodowego turnieju tańca
 +
 
 +
Godzinna relacja z finału Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego w [[Szczecin|Szczecinie]], zorganizowanego  z okazji 25-lecia [[Kurier Szczeciński|„Kuriera Szczecińskiego”]]. W turnieju udział wzięły pary z Austrii, Czechosłowacji, Finlandii, Jugosławii, NRD, Szwecji, Węgier, ZSRR (Estonia) i z Polski. Imprezę uświetniły występy popularnych piosenkarek Dany Lerskiej, Steni Kozłowskiej, [[Jadwiga Prolińska|Jadwigi Prolińskiej]], a także zespołu wokalnego Amazonki i zespołu instrumentalnego Kameleon. Ponadto w programie udział wzięły modelki i modele „Mody Polskiej”, którzy zaprezentowali kolekcję strojów wizytowych i balowych dla pań i panów.
  
 
== Informacje o programie ==  
 
== Informacje o programie ==  

Aktualna wersja na dzień 14:58, 25 cze 2020

Czar tańca (1970) - relacja z międzynarodowego turnieju tańca

Godzinna relacja z finału Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinie, zorganizowanego z okazji 25-lecia „Kuriera Szczecińskiego”. W turnieju udział wzięły pary z Austrii, Czechosłowacji, Finlandii, Jugosławii, NRD, Szwecji, Węgier, ZSRR (Estonia) i z Polski. Imprezę uświetniły występy popularnych piosenkarek Dany Lerskiej, Steni Kozłowskiej, Jadwigi Prolińskiej, a także zespołu wokalnego Amazonki i zespołu instrumentalnego Kameleon. Ponadto w programie udział wzięły modelki i modele „Mody Polskiej”, którzy zaprezentowali kolekcję strojów wizytowych i balowych dla pań i panów.

Informacje o programie

ŹródłaIES64.png
Autor opracowania: Andrzej Androchowicz